بزودی دوره های مجازی همراه با مدرک فنی حرفه ای و دوره های حضوری بیشتر در شهرهای جدید(منتظرمان باشید)
0

سوالات متداول

مهمترین سوالاتی که شاید برای شما کاربران عزیز بوجود آید را سعی نمودیم در این صفحه همراه با پاسخ های آن گنجایش دهیم تا کار برای شما عزیزان راحت تر شود.

سوالات مربوط به سامانه

بله. شما هر زمان قادر به تغییر ایمیل و مشخصات کاربری خود میباشید. برای این کار باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. سپس با کلیک کردن روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل خواهید شد که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ابتدا صندوق اسپم(spam) ایمیل خود را چک نمایید. به خصوص ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌ کاربری gmail گاهی ممکن است spam شوند. دقت داشته باشید که خود رمز برای شما ارسال نمی شود و تنها  link تغییر رمز برای شما ارسال خواهد شد.
چنانچه مطمئن شدین ایمیلی برای شما ارسال نشده، مجددا درخواست تغییر رمز دهید و یا با پشتیبانان مهارت خانه در تماس باشید.

بله، برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی خود، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک نمایید تا سوابق خرید شما نمایش یابد.

بله، با اینکه بدون ورود به سایت میتوانید آموزش های موردنظر خود را به سبد خرید انتقال دهید، اما جهت تکمیل سفارش خود بایستی در وبسایت عضو باشید تا بتوانید در آینده به فایل های دانلودی دسترسی یابید.

بله، شما میتوانید در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته سفارش خود را ثبت نمایید.

از طریق کد پیگیری و یا کد سفارش محصول خود، که پس از خرید در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

خیر، به جهت تسریع در فرایند پردازش سفارش و نیز کاهش بروز خطا در ثبت سفارش، حتما باید سفارش خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت مهارت خانه ثبت نمایید.

سوالات مربوط به امور آموزشی

میتوانید شما بصورت مجازی یا حضوری در دوره ها شرکت نمایید و با شرکت در آزمون فنی و حرفه ای و قبولی در آزمون، به راحتی مدرک فنی و حرفه ای خود را اخذ نمایید.

آموزش بورس در مهارت خانه هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری در دو شاخه بورس ایران و فارکس برگزار میگردد که پس از گذراندن دوره و قبولی در آزمون، به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای داده خواهد شد.

مدرک فنی و حرفه ای: از طریق سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و قابلیت ترجمه در ۱۲۰کشور جهان را داره.
اما مدرک آموزشگاهی ازطریق آموزشگاه صادر میشود.